קייטרינג הרב מחפוד

קייטרינג הרב מחפוד הזן את הכל היא חברת קייטרינג המספקת ללקוחותיה את הכשרות הגבוהה ביותר. אנו מקפידים להשתמש בחומרי הגלם האיכותיים והטריים ביותר בד בבד עם דגש על כשרות חומרי הגלם, תהליך האחסון והכנת האוכל.  בקייטרינג הרב מחפוד הזן את הכל קיימים כל התנאים לספק ללקוחות מטעמים ותבשילים ברמת כשרות זו עקב שנים רבות של ניסיון שצברנו והאמצעים הרבים בהם אנו משקיעים בהכנת האוכל.

כחברת קייטרינג מובילה מזה שנים רבות, אנו מציבים לעצמנו ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כשרות הרב מחפוד "יורה דעה" כוללת מגוון רחב של פעולות המתחילות הרבה לפני הכנת התבשילים מהתפריטהמגוון והטעים. תהליך זה מתחיל מהמבנה הפיזי של המטבח עצמו, ממשיך דרך רכישת חומרי הגלם  ואחסונם בצורה המתאימה. בקייטרינג כשר הזן את הכל אנו לא חוסכים באמצעים שיאפשרו לנו לספק ללקוחותינו טיב ואיכות חסרת פשרות ומצוידים במיטב המכשור ואמצעים במטבח. חומרי הגלם הרבים גם הם נרכשים בהתאם לרף כשרות של הרב מחפוד שליט"א ונבדקים בקפידה רבה. כל זאת על מנת לספק ללקוחותינו מנות טעימות ומגוונות, רבות וטריות.

אם אתם מחפשים קייטרינג לשבת חתן, קייטרינג לברית או בריתה, קייטרינג לחינה או קייטרינג לחתונה אנו נשמח לשרת אתכם – התקשרו וקבלו הצעה.