קייטרינג הרב מחפוד – קייטרינג כשר למהדרין

אנו בקייטרינג הזן את הכל מבשלים ומגישים מטעמים לפי דיני הכשרות של בד"ץ יורה דעה של הרב מחפוד וגאים להציג את תעודת הכשרות במטבח שלנו. יש הנוהגים לכנות אותנו בשם קייטרינג הרב מחפוד או ליתר דיוק קייטרינג כשר בכשרות הרב מחפוד. כאן המקום לספר קצת על הרב מחפוד ופועלו.

הרב שְׁלֹמֹה מַחְפּוּד נולד בשנת ה'תש"א, 1941 בכפר מסייב בתימן לרב יוסף מחפוד שהיה רב הכפר.
בילדותו למד אצל המורי אברהם צוברה. בשנת ה'תש"י, בהיותו כבן עשר, עלה עם משפחתו לישראל. בתחילה שהתה המשפחה במעברת עין שמר, משם עברה למושב פרוד עילית בגליל העליון (כיום מושב אמירים), וכעבור זמן התיישבה בשכונת שעריה בפתח תקווה.

בילדותו למד בבית הספר המקומי "שארית ישראל" של החינוך העצמאי. אחר כך למד חמש שנים בישיבת "קול תורה" אצל הרב שלמה זלמן אוירבאך, ובישיבת פוניבז'. לאחר נישואיו למד בכולל וולוז'ין בבני ברק. במקביל החל בלימוד שחיטה וניקור והוסמך על ידי הרב אברהם חייבי, מפקח כשרות ומרבני "אגודת השוחטים" בתל אביב. באותה תקופה החל לעבוד תחת הרב יעקב לנדא כמשגיח כשרות לענייני תרומות ומעשרות במערכת הכשרות העירונית של בני ברק. בהמשך שולב במערכת השחיטה של הרב לנדא שבה עבד במשך עשרים ושש שנה. במשך תקופה ארוכה היה ראש המנקרים.

בשנת 1987, זמן קצר לאחר פטירת הרב לנדא, הקים את בד"ץ "נווה ציון" בבני ברק, יחד עם הרבנים שלום כהן ראש ישיבת פורת יוסף והרב שלמה בן שמעון. בשנת 2001 הקים את בד"ץ יורה דעה, המקובל על חלקים נרחבים מהציבור. מערכת הכשרות הארצית שלו בולטת בתחום הפיקוח על כשרות בשר.

קייטרינג הרב מחפוד קייטרינג הזןאת הכל

השילוב של הכשרות של בד"ץ יורה דעה בקייטרינג הזן את הכל היה טבעי ומן הרגע הראשון. הלקוחות הרבים שלנו אשר מקפידים על כשרות מהודרת שמחים בהקפדה שלנו ובוחרים שוב ושוב באוכל הטעים, המנות המפוארות והכשרות המהודרת.
בכל אירוע שבו כשרות מהודרת נדרשת, בין אם קיירטינג לשבת חתן או קייטרינג לבר מצווה, והרצון לכבד את האורחים במטעמים תחת כשרות מוקפדת לקוחותינו בוחרים בקייטרינג הזן את הכל .
הבחירה בכשרות קייטרינג של הרב מחפוד היא בחירה שמתיחלה עוד מרגע בחירת מוצרי הגלם. המשגיחים בודקים את כל המרכיבים הנכנסים למטבח. ישנה הקפדה על אחסון מוצרי הגלם והטריות שלהם. לפני הבישול ישנו שלב חשוב מאוד של ברירת המוצר מיונו והכנתו לשימוש. שלבים אלו אורכים זמן וכוללים שינון שטיפה בדיקה מוקפדת ביותר ורק לאחר שלבים אלו ניתן להשתמש בחומרי הגלם לבישול. לנו הידע והיכולת להקפיד ולהעביר כל חומר גלם את תהליך זה וכך להבטיח את רמת הכשרות המהודרת.

לאחר הכנת המנות ואריזתם בהתאם לנהלים אנו מוסיפים לדרישת הלקוחות תעודת כשרות אישית להזמנה של הלקוח. בתעודה זו ניתן לראות את פרטי ההשגחה, את המנות המצורפות למשלוח וכן מספר טלפון של המשגיח למקרה ועולה שאלה ללקוח או לאחד מאורחיו.
אנו שמחים לשרת את הלקוחות שלנו שוב ושוב ושמחים בהבעת האמון של לקוחותינו ברמת הכשרות המהודרת.

הכנסו עכשיו למבצעי קייטרינג הזן את הכל כאן