שירותי קייטרינג לאזכרה כשר

קייטרינג לאזכרה שבעה סעודת מצווה

חברת "הזן את הכל" מעניקים לכם גם שירותי קייטרינג לאזכרה שבעה סעודת מצווה. חשוב לדעת כי ניתן לקבל את השירות החשוב הזה גם בימים קשים  בהם אנו מקיימים את מצוות האבלות. חברתנו תעמוד לצדכם בכל שלב בדרך ותספק בעבורכם את האוכל הטעים והמנחם ביותר. אנו יודעים כי ימים אלו אינם פשוטים כלל, ולכבוד יהיה לנו לעמוד לשירותכם ולסייע בכל דרך אפשרית בתקופה לא פשוטה זו באפשרותכם  להזמין את הקייטרינג בלבד או שרות כולל עם מלצרים להגשה ופינוי

קייטרינג לאזכרה שבעה סעודת מצווה – מסייעים לכם ברגעים הקשים

שירות איכותי של קייטרינג לאזכרה שבעה סעודת מצווה יהיה זה אשר יסייע לכם להתרכז בדברים שחשובים, בעוד אתם יכולים להיות בטוחים כי כל עניין האוכל נמצא תחת שליטה. חשוב לזכור כי גם בשעות ובימים הקשים הללו ישנם אנשים אשר יעמוד לצדכם בכל רגע ויעשו את המירב על מנת שאתם תוכלו להסיר דאגה נוספת מהראש.

סוג האוכל אשר יוגש באירוע מסוג זה לרוב יהיה פשוט יותר ויתמקד על אוכל חם, מנחם וטעים. המטרה הראשית של אוכל בימים שכאלה תהיה לסייע לכם ברגעים הקשים, לנחם ולהשביע. על כן אנו מקפידים כי כל האוכל אשר תזמינו יהיה טרי, בריא וטעים. אוכל זה יחזק את קרוביו של הנפטר, חבריו, משפחתו ואורחיו.

אוכל טעים ומנחם בהשגחת הבד"ץ

במהלך השבעה והאזכרה אנשים רבים נוטים להגיע ולבקר את המשפחה האבלה. אנו בחברת "הזן את הכל" נדאג לכך כי יהיה סעודה הולמת לאורך כל ימי האזכרה לאירוח במצבים המורכבים הללו. אנו מקפידים על הכנת האוכל בעזרתם של החומרי הגלם האיכותיים והבריאים ביותר. זאת בכדי לאפשר לכם לקבל את המנות המושקעות, הבריאות והמנחמות ביותר. חשוב לציין כי כלל שירותי ההסעדה אשר אנו מציעים נמצאים תחת השגחתו של  הרב מחפוד שליט"א  ובעל תעודת כשרות של בד"צ "יורה דעה" ורבנות פתח תקווה בשילוב צוות של שלושה טבחים, שף ראשי וצוות ניקיון העומדים בתקני משרד הבריאות ועוברים הכשרות תכופות.

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לקייטרינג: 0522641388