קייטרינג כשר בצפון

 

אם אתם מחפשים קייטרינג כשר - תוכלו למצוא שירותי קייטרינג כשר בחברת "הזן את הכל". אנו חברה וותיקה אשר עוסקת בתחום ההסעדה החל משנת 2000 ונשמח לעמוד לשירותכם. אנו והצוות המקצועי אשר עומד לרשותכם נעשה את המירב על מנת לענות על כל שאלה שלכם ולהעניק לכם את השירות האיכותי והמקצועי ביותר בתחום. שירותי הקייטרינג אותם אנו מספקים עומדים בכל הסטנדרטים הגבוהים ביותר של כשרות והאיכות על מנת שאתם והאורחים שלכם יוכלו לקבל את החוויה הקולינרית המהנה ביותר.

קייטרינג כשר – לא מתפשרים על האיכות

שירותי קייטרינג בצפון כשר כיום הם הכרחיים בכל אירוע  קטן או גדול, בייתי או באולם. בין אם אנו בתור המארגנים או בין האורחים לכשרות של האוכל המוגש יש חשיבות גבוהה מאוד. ידוע שכשרות למהדרין של חברת הקייטרינג משמעותה השגחה והקפדה יתרה וכך אנו יכולים להיות בטוחים וליהנות ללא חשש. לקייטרינג הזן את הכל כשרות בהשגחת הרב מחפוד שליט"א בד"צ "יורה דעה"  הידע והנסיון של שנים רבות ואלפי אירועים כדי לספק לכם קייטרינג והנאה מרובה מהמנות המרשימות אשר הוכנו לכבוד האירוע המיוחד שלכם.

לאירוע אנו מגיעים במיטב מחצלותינו על מנת לחגוג את שמחתם של המארחים הנכבדים שלנו. כך, כמו שבתור אורחים היינו רוצים להגיע למקום אשר מעניק לנו את היחס הטוב ביותר, הרי שגם בתור המארגנים יהיה עלינו לספק לאורחנו את המנות המושקעות ביותר והיחס האישי והאדיב ביותר. לשם השגת מטרה זו, אנו בחברת "הזן את הכל" נשמח לעמוד לשירותכם בכל שלב לאורך הדרך. החל מבניית התפריט לאירוע שלכם, מהכנת האוכל ועד לשלב הגשת המנות לאורחים שלכם על ידי המלצרים המנוסים שלנו.

ההשגחה הגבוהה ביותר

קייטרינג כשר "הזן את הכל" עומדים לשירותכם בכל שלב ושמחים לספק שירותי הסעדה למגוון אוכלוסיות ברמה גבוהה תוך שמירה על כשרות למהדרין. שירותינו מסופקים בהשגחת הרב מחפוד שליט"א  ותעודת כשרות של בד"צ "יורה דעה" ורבנות פתח תקווה בשילוב צוות של שלושה טבחים, שף ראשי וצוות ניקיון העומדים בתקני משרד הבריאות ועוברים הכשרות תכופות על מנת להגיע לרמות מצוינות ולספק ללקוחותינו את הטוב ביותר. אנו שמים דגש רב על איכות השירות ורמת הביצוע המרשימה של כל אחד מאנשי הצוות שלנו ושמחים לעמוד גם לרשותכם.

צרו קשר בטלפון 0522641388 על מנת לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבור קייטרינג כשר.

קייטרינג כשר בצפון