חדש! קייטרינג "על האש" כשר למהדרין

גם אני רוצה אירוע שלא מפסיקים לדבר עליו:

התקשרו לפרטים

052-2641388

קייטרינג "על האש"

בשטח פתוח

כשר למהדרין 

20221002_135454

קייטרינג לאירועים קטנים בבית

על האוכל כולם ידברו לאחר האירוע, זה חלק מההווי שלנו בתור ישראלים. על כן אין ספק כי קייטרינג לאירועים קטנים הוא הפתרון האידיאלי אשר יספק לכם ולאורחים אוכל טעים, טרי ואיכותי. לכל אירוע ומאורע משמח חשוב לדעת כיצד לבצע את ההתאמה של התפריט לאופי, סוג האירוע והאורחים אשר יפקדו אותו.

קייטרינג לאירועים קטנים - חידוש בעולם האירועים

כל אדם שניסה לארגן אירוע קטן שכולל פחות מ – 200 אנשים הרי שגילה מהר מאוד כי קשה למצוא מקום אשר יכיל את כמות האנשים הרצויה ויספק את התפריט האיכותי במחירים שפויים. החדשות הטובות הן שכעת ניתן למצוא קייטרינג לאירועים קטנים בלי בעיה. בעוד יותר ויותר אנשים בוחרים לארגן אירועים מצומצמים ואינטימיים יותר, זה היה רק טבעי כי מקומות אשר מספקים אוכל טרי העשוי מחומרי גלם איכותיים יצוצו כמו פטריות לאחר הגשם.

ארגון קייטרינג מחברה מקצועית וחיצונית מאפשר לכם לקבוע בצורה עצמאית את סוג האוכל שיהיה באירוע, לא תהיו מוגבלים בהזמנת מספר מנות גבוהה מידי ותוכלו ליהנות מתפריט עשיר וטרי העומד בכשרות בד"צ. בחירה בקייטרינג לאירועים קטנים מאפשרת לכם את השקט הנפשי שלכם בידיעה כי המנות האיכותיות יגיעו לכל מקום שתרצו, בין אם אתם מארגנים את האירוע בחוף הים או אפילו בחצר האחורית שלכם.

קייטרינג איכותי לאירוע מושלם

איכותו של הקייטרינג יכולה לבוא לידי ביטוי בכל אירוע, קטן או גדול, אותו הם עוזרים לארח. אין סיבה כי באירועים קטנים אתם תאלצו להתפשר על איכותו של הקייטרינג או חלילה, לעמוד במטבח ולבשל לכל האורחים שעתידים להגיע. הפתרון הוא פשוט וקל לביצוע מצדכם, רק לבחור את הקייטרינג והתפריט המבוקש ולבחור מה אתם הולכים ללבוש באירוע.

קייטרינג "הזן את הכל" מספקים שירותי קייטרינג כשר בהשגחת הבד"ץ עבור לקוחות פרטיים, אירועים, שבת חתן, חינות, בריתות, חתונות, אירוסין וסעודת מצוות לאבלים. אנו מצוידים בכל הכלים, המומחים והניסיון הדרוש ביצירת ואספקת המוצר המוגמר האידיאלי לכל אירוע.

חדש!מחפשים  מקום יפה ופסטוראלי לאירוע במרכז הארץ-חוות פלמינו -מקום בשבילכם!

לפרטים נא להכנס לאתר: WWW.palamino.co.il

או בטלפון 

0507008706